‪Google+‬‏ ‪Google+‬‏
כמה מילים על הנושאים החשובים באמת.
לפניות, שאלות, בקשות וסתם להגיד שלום - אשמח אם תיצרו איתי קשר בכתובת israelmakeupblog@gmail.com

27.10.2013

מהר מהר לפני שייגמר

למרות שאני מאד מקפידה שהבלוג שלי לא יהיה קטלוג שיווקי של קומוניקטים והודעות על מבצעים, לפעמים יש דברים שאני חייבת לספר לכן עליהם בזמן אמת, אחרת אתרשל בתפקידי וסתם תפספסו דברים שווים.
הפעם אני מעדכנת ממש ברגע האחרון, כי כאמור אני בלוגרית רשלנית, ואתן תצטרכו להזדרז בשליפת כרטיס האשראי שלכן! צ'ופ צ'ופ ניגש לעניינים:

קולקציית Indulge של M.A.C

25.10.2013

לק לשבת - Crazy Crystals

שיגעון של קריסטלים! יכול להיות שם מבטיח יותר לערכת לק?

21.10.2013

Movie Monday - Mean Girls

ברוכות הבאות לפינה חדשה בבלוג! מידי כמה שבועות תופיע כאן בימי שני פינת Movie Monday. המהות של הפינה היא איפור בהשראת סרטים, בשאיפה לניתוח עומק של מגמות מסקרה בסצינות מרגשות ופירוק אג'נדת האיפור בתסריט לגורמים. 
בפועל, וכמו שאני מכירה את רמת הרצינות של הכותבת, זו תהייה פינה קלילה וכייפית בה תהיה לכן הזדמנות גם להכיר קצת מהסרטים האהובים עליי ובכך לדעת עוד קצת עליי, וגם לקרוא קצת רכילות סלבס על הדרך.

18.10.2013

לק השבוע - NfuOh 064

הפעם אני רוצה לחלוק איתכן לק שמרחתי במהלך השבוע שעבר דווקא, ולא הספקתי להעלות לפינה של הסופ"ש הקודם. עבר עליי שבוע לא משהו, עם דלקת מעצבנת בעין שמנעה ממני להתאפר ולהרגיש כמו בן אדם, אז החלטתי לשלוף את התכשיט הזה מהמגירה כדי לשפר מעט את מצב הרוח.

9.10.2013

עומד למבחן - Bourjois Flower Perfection

הבטחתי לעצמי לנקות את השולחן מסקירות של מייקאפים שאני צריכה לפרסם, אז הנה אני עומדת בהבטחה. אחרי שדיברנו בפעם האחרונה על מייקאפ קולורסטיי המפורסם של רבלון, היום נדבר על מייקאפ מפורסם הרבה פחות שלא מקבל כמויות של הייפ ברשת. 

7.10.2013

הנאהבים והנעימים August / September 2013

שלום חברים, שלום! חודשיים חלפו להם ביעף, והגיע הזמן למהדורה נוספת של "פייבוריטס", או בעברית צחה - מוצרים שאהבתי והיו נעימים לי בתקופה האחרונה. עם המעבר לאוקטובר סגרנו באופן רשמי את עונת הקיץ, כך שזו ההזדמנות האחרונה שלי להזכיר כמה וכמה מוצרים שהיו רלוונטיים עבורי במיוחד במהלך התקופה הלוהטת. כמה חבל שאני מספרת לכן עליהם בדיוק במועד בו העונה תמה, כמה חבל! אבל לא אני אלוהי קהילת הביוטי אשר קבע את מצוות פייבוריטס רטרואקטיבים, כך שתלונות תשלחו למקום אחר. קדימה מתחילים, לפני שגם הסתיו יחלוף לו.

קרם הגנה Anthelios XL Tinted Extreme Fluid של La Roche-Posay

4.10.2013

לק לשבת - Truffle

מרוב חגים, מועדים, שבתות, חול המועד, עוד חגים ועוד שבתות הלקים התחלפו אצלי בקצב מסחרר ולא הספקתי לתעד ולפרסם פוסטים של לק לשבת/חג במועדם. עכשיו שתקופת החגים הסתיימה סופסוף באופן רשמי, אפשר לחזור לשגרת טיפוח ציפורניים רגילה ולספר לכן על כל גוון שעולה על הידיים שלי.

2.10.2013

מי מפחד מהחומצה הטובה?

מאז שחשפתי כאן את השימוש שלי בחומצה גליקולית, זו ללא ספק הייתה אחת השאלות הנפוצות ביותר שקיבלתי מקוראות - מה היא עושה? למה צריך אותה? איך משתמשים בה? למה זה טוב? אז אחרי שעניתי בקצרה לכל השואלות והבטחתי פוסט מורחב בנושא, הנה סופסוף מגיע הפוסט המובטח. הסיבה שהתעכבתי בכתיבת הפוסט הייתה כי רציתי להשתמש בחומצה כמה שיותר זמן כדי לגבש חוות דעת עקבית ורצינית.